Şirketimiz 1995 yılında Adnan Karaman tarafından kurulmuştur.Küçük bir imalathane ile başlayan imalat ve ticaret hayatına, hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden ve sürekli sektöründeki gelişmeleri takip ederek devam etmiştir.21 yılını kutladığımız şirketimiz şu an 4000 m² kapalı alanda üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

İmalat sürecinde teknolojiyi yakından takip eden şirketimizde, imal sürecinin her aşamasında son teknoloji makineler kullanılmaktadır.Ürünler kavrulduğu andan itibaren el değmeden tam otomatik makinelerde paketlenerek tazeliğini sizinle buluşana kadar ilk günkü gibi korumaktadır.

Ege bölgesi ağırlıklı olmak üzere 30 araçlık filosu ile sıcak satış hizmetine devam eden As Kuruyemiş, ayrıca 7 adet perakende mağazası ile de tüketicilerimizle buluşuyor.

İngiltere, Kanada, Hollanda, Libya, Tunus ve Irak gibi çeşitli ülkelerle de ticaret yapmakta olan As Kuruyemiş, bu bağlamda hem yurt içi hem yurt dışında tanınır bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Genellikle mutlu anılarımızı tamamlayan minik ve farklı tat takviyeleridir kuruyemişler…Uzun kış gecelerinde, uzun yaz gecelerinde TV seyrederken gömüldüğümüz puf koltuğumuzun yanı başında duran sehpada, heyecan kasırgası spor karşılaşmalarında, aperatiflere eşlik eden tabaklarda bir araya gelirler çerezler…